Eğitim Grupları

3d printer

3D yazıcı eğitimi

3d yazıcı baskı eğitmeni
Yiğit hoca
Eğitmen

3d yazıcı kullanımıni öğrenmek bu alanda kendini geliştirmek isteyenler için veya da tamamen hobi amaçlı 3d yazıcı baskı almak için bu alana merak saranlar hemen bizimle iletişim kurarak ücretsiz 3d yazici eğitimimizden faydalanabilirler çay da bizden gelirken kuru pasta falan alabilirsiniz 🙂

3d baskı eğitimi

3d yazıcı baskı eğitmeni
yiğit hoca
Eğitmen

3d baskı almanın inceliklerini öğrenebileceğiniz kendinizi geliştirirken belki de gelecekteki işinizi öğreneceğiniz bir ortamda ücretsiz 3d baskı / 3d printing eğitimi alabileceğiniz bir platform ile tanışmak için bizimle iletişime geçerek ofisimizi ziyarete gelebilirsiniz.

www.3dyazicibaski.com

3d baskı
3d tasarım, 3d baskı, 3d yazıcı

3d tasarım eğitimi

3d tasarım gerçekten emek verilmesi gereken bir alan bu alandaki eğitimlerimiz bizler açısından da maliyetli olduğu için burda bir eğitim ücreti almaktayız malesef. Ama 

3d yazici baski

Sıkça Sorulan Sorular

İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçerek o haftanın eğitim grubuna isim yazdırmanız ve zamanında gelmeniz 3d baskı ve 3d yazıcı eğiti almak için  yeterli olacaktır. 

Ofisimizde yazıcımız ve flamentlerimiz mevcuttur demo ürünlerin 3d baskı sını  sizlerle birlikte yapacağız. Ama gelirken kek, börek, pasta vs getirirseniz çay-kahve de bizden.